Одеса. 8-9 червня 2018. Запрошуємо батьків, фахівців та небайдужих громадян Одеського  регіону взяти участь у тренінгу  «Креативне рішення»

11 Травня 2018 Друкувати цю новину

ГО «Особливі діти», ОГО «Здорове суспільство» запрошують батьків, фахівців та небайдужих громадян Одеського  регіону взяти участь у тренінгу  «Креативне рішення», який відбудеться в місті Одеса 8-9 червня 2018 року. Захід проводитиметься в рамках грантового проекту «Раннє втручання  - «до» і «після», поширення послуги по регіонам області».

Грантовий проект ««Раннє втручання  - «до» і «після», поширення послуги по регіонам області»  впроваджується за фінансової підтримки ЄС, в межах спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

До участі в семінарі запрошуються:

  • батьки дітей з особливостями розвитку та інвалідністю,
  • представники громадських організацій, керованих або створених батьками, що займаються захистом прав дітей, в тому числі дітей з інвалідністю, особливими потребами, порушенням розвитку,
  • фахівці, що працюють з такими дітками, у тому числі члени команд з раннього втручання які вже працюють в Одеської області,
  • та небайдужі люди, які підтримують впровадження раннього втручання і Україні.

Тренінг «Креативне рішення» триватиме два дні та складатиметься з двох частин:

8 червня 2018 р. - «Раннє втручання. Центр «раннього втручання» в Одесі. Як бачать батьки створення центру у своєму місті».

9 червня 2018 р – Навчання на тему «SMM» (процес залучення уваги через соціальні платформи).

Під час проведення заходу учасники зможуть більш детально ознайомитись:

  • з цілою низкою питань, пов’язаних з раннім втручанням, його становленням, особливостями, розвитком в Україні та інших державах світу;
  • з батьківськім рухом в Україні взагалі, та зокрема з Платформою «Батьки за раннє втручання»;
  • з особливостями ролей фахівців — психолога, логопеда, помічника дитини — під час роботи з дітьми, яким потрібен супровід.

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 12:00 години 18 травня 2018 року на електронну адресу : rv-odesa@ukr.net.

За додатковою інформацією звертайтесь :

Шульга Ірина Олександрівна  (067) 9799714.

Кількість учасників даного заходу та фінансування обмежене, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет  та досвіду участі у просуванні РВ та формуванні батьківського руху.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук