Лист НАІУ щодо отримання рецензії до проектування та влаштування трамвайних зупинок

2 Березня 2018 Друкувати цю новину

Заступнику директора ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний  інститут міського господарства  Л.В. Збарському

Шановний Леоніде Володимировичу!

Попри наявність нормативних документів для проектування і будівництва зупинок громадського транспорту ми спостерігаємо, як на вулицях міст і населених пунктів влаштовуються зупинки громадського транспорту всупереч цим вимогам.

На нашу думку, однією із причин такого явища є відсутність методичних матеріалів для проектантів і виконавців робіт  які б містили не лише текстову частину, але і графічні зображення із роз’ясненнями.

Експертом з питань доступності Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Ярославом Грибальським було розроблено «Методичні рекомендації до проектування та влаштування трамвайних зупинок у м. Львові». Цей матеріал базований на державних будівельних нормах та стандартах.

Зважаючи на вищевикладене, направляємо в ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства підготовлені методичні рекомендації та просимо розглянути їх, надати критичні зауваження, а також висновки і пропозиції до застосування.

Скачати "Методичні рекомендації до проектування та влаштування трамвайних зупинок  у м. Львові "(9 арк.)

        З повагою

        Виконавчий директор                                                           Н. Скрипка

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук