Як скористатися можливістю санаторно-курортного лікування за новими правилами

Держава гарантує учасникам бойових дій та особам, що отримали інвалідність внаслідок війни право на безоплатне санаторно-курортне лікування, яке закріплено у ст. 4 закону "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні"; ст. 12-16 закону

Детальніше

Досліджено правові проблеми ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю

Протягом лютого-березня 2017 року експерти ГО «Суспільна служба правової допомоги» провели дослідження «Правові та соціальні проблеми ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю в Луганській та Рівненській областях».

Детальніше

Вінничан запрошують долучитись до благодійної акції по озвученню книг, які зможуть слухати люди зі слабким зором

22 березня у Вінниці презентували новий благодійний проект по запису аудіокниг для людей зі слабким зором, як регіональний етап Всеукраїнської акції «Озвучимо книги для незрячих». У рамках проекту будуть озвучені

Детальніше

Урядом внесено зміни до складу Ради у справах осіб з інвалідністю

Кабінет Міністрів сьогодні на своєму засіданні вніс зміни в додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 № 628 „Про утворення Ради у справах осіб з інвалідністю”.

Детальніше

Особливі діти з особливими талантами: фестиваль творчості в Одесі

2 квітня юних одеситів з інвалідністю та їх сім’ї запрошують на «Фестиваль творчості» на Соборній площі

Детальніше

Уряд затвердив порядок фінансування створення реабілітаційно-спортивних центрів

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування створення об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного центру та створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України.

Детальніше

Танці, аукціон і благодійність: як пройшов Перший галицький бал

21 березня у Львові пройшов Перший Благочинний Галицький Бал.

Детальніше

Фестиваль «Назустріч мрії» оголошує розшук юних талантів!

ХI благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» оголошує початок онлайн відбору учасників творчого конкурсу в номінаціях: вокал, хореографія, оригінальний жанр! Вікова категорія від 6 до 17 років.

Детальніше