Лише з одним сріблом повернулись українські веслярі з Кубку світу

3 Липня 2014

Не надто успішно видався для українських веслярів Кубок світу з академічного веслування, який проходив в м. Егебелет-ле-Лак, Франція, у період з 17 по 22 червня 2014 року. У змаганнях Кубку світу спортсмени з 11 країн боролись у виявленні кращих з кожного класу човнів (одиночні – чоловіки та жінки, парні – змішані класу ТА, парні – змішані класу LТА, четвірки – змішані). Національна паралімпійська збірна команда у складі 10 спортсменів виборола лише 1 срібну нагороду, ставши сьомою у загальному заліку. Володарем срібла стала змішана двійка у складі Морозової Катерини та Алексєєва Дмитра.

Кубок світу окреслив результати, на які необхідно орієнтуватись учасникам майбутнього Чемпіонату світу 2014 року, який пройде з 21 по 29 серпні в м. Амстердам, Нідерланди. Усі класи човнів, заявлені збірною командою України потрапили до фіналів А, однак не усім вдалося посісти призові місця. Тож, вирішальною стане підготовка впродовж наступних двох місяців перед Чемпіонатом світу.

Також під час змагань було виконано важливий етап – проходження медичної класифікації. Усі чотири спортсмени, які проходили класифікацію перед Кубком світу отримали заявлені класи та здобули допуск для участі у змаганнях.

Побажаємо всім спортсменам-веслярам успіху на майбутньому Чемпіонаті світу, який вже не за горами.