Легкоатлети-паралімпійці з України – другі в трійці лідерів чемпіонату світу

18 Березня 2016 Друкувати цю новину

Успішно завершили українські паралімпійці з вадами розумового та фізичного розвитку змагання чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенні, що проходив в італійському місті Анкона. Вони вибороли 14 високих нагород, серед яких: 8 золотих, 5 срібних і 1 бронзову медалі, та друге загальнокомандне місце у світі. Також друге місце серед команд жінок.

Цей чемпіонат світу став першим міжнародним стартом для спортсменів у 2016 році. У змаганнях взяли участь спортсмени, які вже мають досвід участі у міжнародних змаганнях, а також вперше взяла участь спортсменка Херсонської області Півень Світлана у штовханні ядра та посіла 4 місце.

Найбільш плідним, після вдалого старту (2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі), був другий день чемпіонату світу: 5 золотих та 1 срібна нагорода.

Золоті нагороди цього дня вибороли:

Кандиба Ірина (біг на дистанції 3000 м), Волуйкевич Павло (біг на дистанції 3000 м), Шуляр Юлія (біг на дистанції  60 м та 400м), Прудніков Дмитро(стрибки у довжину).

Срібну нагороду виборов Біленко Василь (біг на дистанції 60 м).

У третій день змагань: 1 золото і 2 срібла.

Володаркою золотої медалі стала Юля Шуляр (біг на дистанції 200 м). Срібні нагороди у Щербини Віктора (біг на дистанції 800 м) та у естафеті  4х400 (Щербина Вітор, Прудніков Дмитро, Біленко Василь, Волуйкевич Павло).

Саме Шуляр Юлія стала найкращою серед спортсменів національної паралімпійської збірної команди, вона виборола 3 золоті нагороди чемпіонату світу.

Змагання чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні, у яких взяли участь представники 12 країн світу, у тому числі 8 спортсменів з України, завершились 13 березня.  14 березня наші спортсмени повернулися в Україну.