Закінчується строк подачі проектних пропозицій на Конкурс проектів “Ефективні партнерства з розробки раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможності батьківських НДО”

by sancho | 25 Січня 2018 11:11

Конкурс розроблений і проводиться в рамках Проекту «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», який впроваджується HealthProm (HP), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) за фінансової підтримки ЄС.

Проект розроблений задля підсилення діяльності професіоналів мережі раннього втручання (РВ) в лобіюванні надання ефективної допомоги дітям з інвалідністю та особливими потребами раннього віку.

Основна мета ініціативи полягає в підтримці батьківських недержавних організацій (далі - НДО) для того, щоб вони грали ключову роль в реформах, які дозволять дітям з інвалідністю та / або особливостями розвитку отримати хороший старт у житті.

Основна мета досягається за допомогою вирішення трьох конкретних завдань:

Для досягнення перерахованого в рамках Проекту передбачено надання міні-грантів для підтримки ініціатив по підвищенню спроможностей батьківських НДО, бути ефективними партнерами в розробці та впровадженні РВ в Україні.

Мета конкурсу: підтримати батьківські НДО в реалізації ініціатив з адвокації РВ і підвищення рівня обізнаності громадськості з даної теми.

Завдання конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь недержавні некомерційні організації, які відповідають наступним критеріям:

Проектні пропозиції приймаються до 28 січня 2018 р

Пакет документів необхідно вислати на електронну пошту rvu.parents@gmail.com[1]  з темою листа "Міні-гранти_заявка» і вказати коротку назву організації - заявника та населений пункт.

Положення про конкурс[2] та форму заявки[3] можна завантажити за посиланням.

Endnotes:
  1. rvu.parents@gmail.com: mailto:rvu.parents@gmail.com
  2. Положення про конкурс: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/Polozhennya-pro-konkurs-proektiv_NS.doc
  3. форму заявки: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/Proektna-propozytsiya_NS.docx

Source URL: http://naiu.org.ua/konkurs-proektiv-efektyvni-partnerstva-z-rozrobky-rannogo-vtruchannya-v-ukrayini-initsiatyvy-z-pidvyshhennya-spromozhnestej-batkivskyh-ndo/