Кіровоградські стрільці здобули на Чемпіонаті України п’ять нагород і мають шанси взяти участь у Дефлімпійських іграх

20 Травня 2013

Олександр Костик (праворуч) та Сергій Фомін (ліворуч)

У Львові відбувся Чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху. Протягом чотирьох днів (10-14 травня) на олімпійському стрілецькому комплексі кращі українські снайпери змагалися не лише за потрапляння на призовий п’єдестал, але й за право взяти участь у Дефлімпійських іграх (аналог Олімпійських ігор для людей з вадами слуху). Ці змагання — останній етап відбору до головних стартів чотириріччя серед спортсменів із вадами слуху, що відбудуться наприкінці липня в Болгарії.

Відмінний результат продемонстрували стрільці відділення «інваспорту» з комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради (тренер Олена Ібрагімова), які завоювали п’ять нагород.

Дворазовим чемпіоном України став майстер спорту України Олександр Костик, який виграв стрільбу з малокаліберної гвинтівки лежачи (вправа МГ-9, дистанція 50 метрів), і тріумфував на пневматичній гвинтівці (вправа ГП-6, дистанція 10 м).

Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Фомін став чемпіоном України на малокаліберному пістолеті (вправа МП-8 дистанція 25 м), срібним призером у стрільбі з малокаліберного пістолета з відстані 50 м (вправа МП-6), та замкнув трійку найвлучніших на пневматичному пістолеті (вправа ПП-3, дистанція 10 м).

У змаганнях приймали участь 40 спортсменів з 10 областей.

Обидва кіровоградці за результатами Чемпіонату України рекомендовані до включення у національну збірну для участі в Дефлімпійських іграх із кульової стрільби серед спортсменів із вадами слуху. Про те чи потраплять вони до списку учасників від України на Дефлімпіаду стане відомо після 24 травня.

Вартий уваги і результат показаний Вікторією Ярошенко (тренер Анна Буніна). На пневматичній гвинтівці (вправа ГП-4, дистанція 10 м) вона виконала норматив кандидата у майстри спорту України, не добравши до майстерсього нормативу лише чотири очки та посіла 4 місце.

Всі спортсмени виступають зі кіровоградський обласний центр спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”.

На фото: Олександр Костик (праворуч) та Сергій Фомін (ліворуч)