Хворих на гемофілію кинули напризволяще – батько хворої дитини

21 Липня 2014 Друкувати цю новину

Хворих на гемофілію кинули напризволяще – батько хворої дитиниДедалі частіше хворим на гемофілію відмовляють у профілактичному лікуванні.

По це в ході прес-конференції повідомив батько дитини хворої на гемофілію Володимир Козак, передає кореспондент Страйку.

«Через відсутність профілактичного лікування хворі на гемофілію в Україні приречені. Нещодавно моїй дитині відмовили у профілактичному лікування, яке раніше дозволяло відвідувати школу», – сказав він.

На усі звернення до Міністерства охорони здоров'я, як зауважив Козак, надходить відповідь про ще не проведені тендери або тендери, які от-от мають відбутися.

«Зазвичай ми отримуємо відповіді, що немає ліків. Також нам радять берегтися, що неабияк важко. Добре, коли гематома зовнішня і її легко виявити, а коли внутрішня то це вже загроза життю. У моєї дитини була внутрішня гематома, чотири місяці дитина змушена була лежати у ліжку. До того ж ліки не з дешевих і знайти їх у вітчизняних аптеках майже нереально. Єдиний вихід – купувати за кордоном, але у нас як не тендери, то відсутність грошей», – констатував він.

Страйк

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук