Х щорічний Марш життя та надії «Всім світом проти раку»

8 Жовтня 2013 Друкувати цю новину

Сценарний план проведення
інформаційно-просвітницьк
их заходів

Марш присвячується Всесвітньому місячнику боротьби з онкозахворюваннями.

          Мета Маршу: привернути увагу громадськості до проблем профілактики онкозахворювань, зокрема, захворювання молочної залози.

Дата проведення: 19 жовтня 2013 року.

   Час проведення: 11:00 -17:00.

           Місце та маршрут: від Михайлівської площі по вулиці Трьохсвятительській до Київської міської державної адміністрації (через Європейську площу, Майдан Незалежності).

            Відповідальний: Голова ВГООІ «Разом проти раку», Президент Київської міської громадської організації «Амазонки» Л.Лопата (тел. 068 100-77-48).

  • 11:00 Літургія в Михайлівському Соборі – в память про тих, хто пішов із життя через онкозахворювання;                              
  • 12:00 Початок Маршу (учасники Маршу збираються на Михайлівській площі біля Міхайлівського собору об 11:45, дзвони Михайлівського собору о 12:00 запрошують учасників до початку Маршу. Колону очолюють дівчата- барабанщиці);
  • 12:00 - 12:40 Проходження колони вул. Трьохсвятительською, вниз до Європейської площі, повз Майдан Незалежності до Київської міської державної адміністрації, де відбудеться мітинг і концерт.

            З 11:00 до 17:00 на вул. Хрещатик буде розміщено 7 оглядових палаток, в яких лікарі-мамологи здійснюватимуть огляд жінок із наданням консультації. При необхідності, за направленням лікаря-мамолога, жінки зможуть пройти обстеження-мамографію у мобільній жіночий консультації.

            Часто кажуть: якщо врятуєш людину – врятуєш світ. Ми вважаємо, якщо зможемо врятувати хочаб одну жінку, ми врятуємо не тільки її, але і спокій, і настрій її близьких: дітей, чоловіка, друзів.

Завершення заходу о 17:00.

Маємо надію на Вашу небайдужість і підтримку акції.


www.naiu.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук