Канікули на базі відпочинку «Горняк»

26 Липня 2016 Друкувати цю новину

Для кожного з звичайних дітей літні канікули - це найбільше свято, найкращий відпочинок. Звичайно кожен із них планує своє дозвілля заздалегідь.

Канікули на базі відпочинку «Горняк»

А чи можуть діти та батьки дітей з особливими потребами планувати своє дозвілля, поїхати або піти на річку де прохолодно навіть в спеку, освіжитися а потім відпочивати на сонячному березі?

Звичайно що ні, існують на жаль, це декілька проблем, головною проблемою залишається міський транспорт та доступність до літніх зон відпочинку.

Канікули на базі відпочинку «Горняк»

Але завдяки перевізнику Сергію Мачулі, та директору бази Демченко В.П. наші діти разом з батьками мали змогу на декілька годин відчути усі барви життя, та насолодитися веселими літніми забавами - ми весело плескалися у річці, гралися в різні ігри, їли найсмачніший шашлик, фотографувалися.

Наш Вовчик «дитина з аутизмом» успішно взяв на себе роль журналіста екстрених новин – йому важко було відмовити від інтерв’ю, тому що він вів себе як справжній ведучий каналу новин. Він майбутнє нашого медіа простору!

Канікули на базі відпочинку «Горняк»

Ця поїздка стала можливою завдяки перевізнику «Автобаз Кіровоград» Сергію Мачулі.

Директору шахти «Інгульська» Агліуліну Р.М, директору бази відпочинку «Горняк» Демченко В.П.Дякуємо Вам за чудовий відпочинок!

Каналу «Інтер» Оленці Бринзі за висвітлення події та майстер клас по журналістиці!

Фотографу Андрію Бондаренко за яскраву фотосесію для батьків!

Та найсмачніша подяка нашому супер - кухару та великому знавцю шашликів Дмитру Авдєєву!

Людмила Шукрута + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук