Інваліди-закарпатці отримують весь перелік послуг служби зайнятості на загальних умовах

2 Серпня 2013 Друкувати цю новину

Інваліди-закарпатці отримують весь перелік послуг служби зайнятості на загальних умовах524 закарпатців із обмеженими можливостями звернулися до Закарпатського центру зайнятості. Про це 30 липня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

За його словами, завдяки новому законодавству зараз люди з обмеженими фізичними можливостями звертаються та отримують весь перелік послуг служби зайнятості на загальних умовах.

«Людина з інвалідністю зараз звертається до Центру зайнятості на рівних умовах і може скористатися усіма послугами. З початку року вже 99 закарпатців з фізичними вадами вже знайшли роботу. У минулому році за цей же період було працевлаштовано 80 людей. До того ж, ми працюємо над тим, щоб допомогти цим людям з вибором професії, з вибором спеціальності. Працюємо х випускниками шкіл, знаємо учнів з фізичними особливостями, яким у майбутньому потрібна буде робота. Наразі реалізовано більше 60 заходів з профорієнтації людей з обмеженими фізичним можливостями», – каже Юрій Фущич.

Karpatnews.in.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук