Інтерактивний пристрій допоможе вивчити шрифт Брайля швидше

Інтерактивний пристрій допоможе вивчити шрифт Брайля швидше
12 Жовтня 2018
Друкувати цю новину

Інтерактивний пристрій допоможе вивчити шрифт Брайля швидшеBraille Teach — це новинка від компанії Horizon Next, створена азербайджанським підприємцем і винахідником Рашидом Алієвим.

Цей продукт цікавий тим, що він обладнаний інтерактивним ручним пристроєм, призначеним для швидкого та цікавого вивчення шрифту Брайля за допомогою аудіо зворотнього зв’язку. Ціль компанії полягає в тому, щоб “Брайлівська грамотність стала доступною для всіх незрячих та людей з порушеннями зору”.

Рашид Алієв мав намір почати вивчати шрифт Брайля за допомогою Braille Pad — планшета з тактильним дисплеєм. Коли Алієв спробував, він помітив, що навчитися цій системі письма непросто, а інші подібні пристрої були занадто дорогими. Тому чоловік вирішив працювати над простим рішенням цієї проблеми.

Braille Teach призначений для всіх, хто потребує вивчення шрифту Брайля: для дітей дошкільного віку, які є незрячими, або мають порушення зору, для членів їх сімей, батьків та організацій.

Алієва підтримали Міністерство освіти Азербайджану, RNIB (Королівського національного інституту сліпих, Великобританія), Бакинсько-Американський центр, Mujitler Atelyesi (Туреччина), НУО “Надія” (Україна), Школа № 5 для дітей із порушеннями зору (Азербайджан), Банк Баку (Азербайджан), UAFA (Спільна Допомога для Азербайджану) та багато інших структур та доброчинців.

Braille Teach вдосконалювали свій пристрій у співпраці з організаціями та винахідниками. Серед покращень варто відзначити зміну розмірів кнопок з великими та малими версіями, додатковий роз’єм для навушників та нові мови.

Braille Teach планує розпочати масове виробництво і шукає гранти та інвестиції.

Щоб отримати дізнатися більше про Braille Teach і підтримати їх продукт — відвідайте їх сторінку.

Щоби донести людям філософію Inclusive IT, ми запланували на жовтень флешмоб “33 дні веб-доступності”, під час якого ми опублікуємо 33 матеріали про хороші приклади інклюзивних інновацій у сфері технологій і зокрема вебу. Шукайте їх за гештегами #33ДніВебДоступності#33DaysOfWebAccessability

Мedium

  Категорія: