Інноваційні технології у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: реалії та перспективи

7 Червня 2016 Друкувати цю новину

Протягом 1-2 червня у Львівському навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: реалії та перспективи».

Інноваційні технології у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: реалії та перспективи

Конференція відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація дитячих офтальмологів України».

Учасників заходу в онлайн-режимі привітав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей. Заступник міністра повідомив про шляхи реформування освіти в Україні, сучасні підходи щодо освіти, дітей з особливими потребами, в тому числі шляхом розвитку інклюзивного навчання, а також відповів на запитання.

Про важливість діагностичних процедур в педіатричній офтальмологічній практиці, стан та шляхи вирішення в Україні та світі проблем сліпоти внаслідок ретинопатії доповіли Сергій Риков, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика та кандидат медичних наук, доцент, Головний позаштатний дитячий офтальмолог Міністерства охорони здоров’я України Юрій Барінов. В рамках конференції видатні українські медики обстежили 54 учні навчально-реабілітаційного центру «Левеня» та відзначили важливість системної роботи з профілактики порушень зору у дітей.

Інноваційні технології у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: реалії та перспективи

Учасники семінару переглянули презентації колег із Польщі та Словаччини щодо організації навчально-виховної та корекційно-розвиткової роботи з дітьми у спеціальних навчальних закладах; відвідали майстер-класи кращих учителів навчально-реабілітаційному центрі «Левеня».

В рамках конференції відбулася робоча нарада керівників спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів України для дітей з порушеннями зору.

МОН України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук