Інформаційний семінар у Києві

14 Квітня 2015 Друкувати цю новину

PictureКиївське міське відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю 8 квітня прийняло участь в Інформаційному семінарі «Комплексна реабілітація осіб з функціональними обмеженнями як умова їх адаптації у суспільство», який проходив за сприяння та участю Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Всеукраїнської благодійної організації осіб з інвалідністю та пенсіонерів «Обличчям до істини», Громадської ради при Департаменті соціальної політики.

Мета Інформаційного семінару: залучення фахівців для обговорення проблеми і перспективи участі громадських та релігійних організацій в реалізації заходів комплексної реабілітації осіб з функціональними обмеженнями.

На захід також були запрошені Крикунов Ю.В., директор Департаменту соціальної політики; Василевський М.А., головний реабілітолог міністерства оборони України; Турський В.М., голова Всеукраїнської благодійної організації осіб з інвалідністю та пенсіонерів «Обличчям до істини»; Федорець П.С., директор реабілітаційного центру УТОС; Назаренко В.В., голова Координаційної ради міських громадських організацій осіб з інвалідністю м. Києва; Бєлова Т.А., голова ресурсного центру організації осіб з інвалідністю м. Києва «Брама»; Новосецький М.М., голова Київської організації УТОС м. Києва та інші.

Директор відділення Фонду В. Білоус у своєму виступі сконцентрував увагу на питанні взаємодії відділення Фонду з громадськими організаціями осіб з інвалідністю та державними органами і установами щодо професійної підготовки осіб з обмеженими фізичними можливостями. Адже, професійна реабілітація осіб з особливими потребами сьогодні є однією з визначальних умов їх максимальної адаптації в суспільне життя. У комплексній системі реабілітації осіб з інвалідністю професійна реабілітація та наступна трудова зайнятість – одні з найважливіших засобів інтеграції в суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями. З одного боку, це сприяє їх самозабезпеченню та матеріальній незалежності, з іншого – є засобом  самоствердження особистості.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук