Гармонія в різноманітті. Загальноосвітня школа № 2, м. Вишневе

3 Січня 2017 Друкувати цю новину

23 грудня 2016 р, в загальноосвітній середній школі № 2 м. Вишневе відбулися тренінгу для молодшої, середньої та старшої школи «Гармонія в різноманітті». Метою заходу є сприяння адаптації та інтеграції дітей ВПО, дітей з інвалідністю, та інших незахищених категорій, у загальношкільний колектив, налагоджування комунікації з однолітками, формування толерантного відношення до ближнього.

Гармонія в різноманітті. Загальноосвітня школа № 2, м. Вишневе

В заходах взяли участь учні різного віку, в результаті яких 70 дівчаток та хлопчиків навчалися толерантному спілкуванню з однолітками, які мають обмеження в здоров’ї, чи інші можливості, чи можливо складні життєві обставини, які не дозволяють навчатися на рівні зі всіма. Саме так, діти розмірковувати – хто має можливість вільно скористуватися можливість навчатися в школах, а хто має складнощі, і чому. Дівчатка та хлопчики працювали за допомогою книжок-презентацій «Гармонія в різноманітті», яка створена із малюнків, які діти зі всієї України надіслали на Інтегрований конкурс «Планета Толерантності». Дивилися відео життєвих історій, які доводять, що дружбі байдуже хто які має обмеження, головне – які людина має можливості – знання, вміння, людські якості.

Гармонія в різноманітті. Загальноосвітня школа № 2, м. Вишневе

Всі учні отримали сертифікати, які доводять що вони стали учасниками тренінгу «Гармонія в різноманітті», а також їм були вручені подарки та солодощі.

Ми щиро дякуємо дівчаткам та хлопчикам за те, що спільно з нами шукали шляхи, які допоможуть дітям, яким за різних обставин навчатися складніше, краще порозумітися з ровесниками. Також, ми дякуємо керівництву Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 – директору Пашинській Тетяні Анатоліївні, завучу Москальчук Світлані Вікторівні та всьому педагогічному колективу школи за підтримку в проведенні заходів.

Гармонія в різноманітті. Загальноосвітня школа № 2, м. Вишневе

Тренінги проводяться за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні, реалізовуються ЛОМГО «АМІ-Схід», підтримуються Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України. Інформаційна підтримка Всеукраїнської газети "Без Бар`єрів",  сайт www.naiu.org.ua, бібліотек ЦБС Голосіївського району, сайт для молоді з інвалідністю www.ami-cxid.org.ua.

Гармонія в різноманітті. Загальноосвітня школа № 2, м. Вишневе

Представництво НАІУ в Луганській області

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук