Футбольні баталії у Полтаві

12 Травня 2015 Друкувати цю новину

PictureВісім найкращих команд України з футболу серед глухих упродовж тижня змагалися за першість у Полтаві, адже традиційно з десяток футболістів збірної Полтавщини входять до збірної України. Крім полтавців, перемогу виборювали  команди Харкова, Києва, Рівного, Тернополя, Одеси, Миколаєва та Львова. Поле для змагання надав футбольний клуб «Полтава».

У фінальній грі зійшлися кияни та господарі – збірна Полтавщини. Перший тайм пройшов у рівній без голів грі. У другому таймі фіналу єдиний гол забили полтавці. Збірна Одеси виборола 3-тє місце, перемігши івано-франківців.

Тренер і один із керівників полтавської збірної – вихованець полтавського обласного футболу – Олександр Верещака, очолює Полтавський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», фінансову підтримку якому вже багато років поспіль надає обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. За переконанням тренера, найголовнішою метою є навіть не перемога, а змістовна гра. Олександр Верещака молодший – автор голу, уже традиційно гратиме за національну збірну.

За підсумками чемпіонату до футбольної збірної глухих України увійшли і 8 футболістів від Полтавщини. З Полтави команда одразу вирушить на збори до Ужгорода, а невдовзі – на чемпіонат Європи у Німеччину.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук