Фотоконкурс “Життя мого села” триває до 1 липня

27 Травня 2014 Друкувати цю новину

Фотоконкурс "Життя мого села" - дитячий конкурс, який проводить компанія «Монсанто Україна».

Фотоконкурс «Життя мого села» буде продовжений до 1 липня 2014 року.

Мета конкурсу

Привернення уваги до українського села, працелюбних людей, багатовікових традицій та, особливо, ролі громади у розвитку добробуту селян.

Учасники

У фотоконкурсі беруть участь діти віком 12-17 років з сільської місцевості Житомирської, Черкаської та Вінницької областей.

Як стати учасником?

Конкурсні роботи (фотографії) приймаються до 1 липня 2014 року на електронну скриньку: fotokonkurs_Monsanto@ukr.net.

Учасник фотоконкурсу повідомляє інформацію про себе в листі-заявці (анкета) та додає свої роботи.

Анкета учасника

Яким вимогам повинні відповідати надіслані фотографії?

На розгляд журі будуть передані фотороботи, які надійшли до організаторів в електронному вигляді і відповідають наступним вимогам:

  • Кожний конкурсант може подати не більше 3-х фоторобіт загалом. (Фоторобота – це одна фотографія чи одна фотосесія. В кожній фотосесії може бути не більше 3-х фотографій). Загалом кількість присланих фотографій не повинна перебільшувати 9-ти штук.
  • цифрові фотографії у вигляді електронних файлів з високими показниками якості і розмірами зображення у форматі JPEG без стискування, не менше 300 dpi; мінімум 1 мегабайт, максимум – 6 мегабайтів.
  • кожна фотографія підписана і повинна містити назву фотороботи; коротку анотацію про подію (не більше 20 слів), вулицю, або район, де було зроблено фотографію; відомості про автора (П.І.Б., дата народження, навчальний заклад, клас/групу).

Критерії оцінки:

1. сюжет (витримка робіт у рамках заявленої мети конкурсу):
a) зображення спільної праці на користь громади;
b) проблеми сучасного села (бачення того, що потрібно змінити на краще);
c) приклади позитивних досягнень громади;
d) буденна праця жителів села.
2. технічне виконання.

До уваги конкурсантів!

Роботи, здійснені фотомонтажем або за допомогою різних програм (фотошоп та інші) до розгляду не прийматимуться. Фотографії, надіслані без вищезазначених даних, журі не розглядатиме. Роботи, надіслані на конкурс, не повертаються!

Результати фотоконкурсу

Журі Конкурсу працює на громадських засадах, керується у своїй роботі принципами неупередженості та об'єктивності.

Журі обере 3 роботи в кожній з трьох областей. (Перше, друге та трете місце відповідно). Переможці будуть нагородженні дипломами та призами від організаторів конкурсу. Кращі роботи фотоконкурсу будуть розміщені на сайті компанії «Монсанто Україна», на Інтернет ресурсах.

Усі роботи є власністю організаторів. Беручи участь у Конкурсі, автори автоматично дають згоду на безкоштовне використання їх робіт для популяризації українського села у рекламних матеріалах, на веб-сайтах, при підготовці буклетів і книг, в культурно-просвітницькій та в іншій діяльності, яка пов'язана з традиціями та культурою українського народу. Будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов'язковим зазначенням автора. Роботи можуть використовуватись тільки по принципу "як є" – без додаткової обробки. Будь-яка модифікація може відбуватись лише за згодою автора.

В окремих випадках організатори мають право вимагати від учасників:

  • Дозвіл і контактну інформацію батьків дитини віком до 18 років, що зображена на фото, — на демонстрацію цього фото.
  • Дозвіл і контактну інформацію батьків дитини-автора фото віком до 14 років — на участь у конкурсі і демонстрацію фото.

Зразки дозволів організатори надаватимуть за запитом.

Нагородження переможців

Відзначення переможців відбудеться в офісі компанії «Монсанто Україна» (м. Київ) Про дату і час проведення буде оголошено додатково.

Чекаємо Ваших фотографій. А Вас вже чекають призи!

 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук