Форум “Unlimited: Мистецтво без меж”

6 Лютого 2018 Друкувати цю новину


Що таке інклюзивне мистецтво? Чи є культура і мистецтво доступними для людей з різними потребами? Чи є інвалідність тим чинником, який змінює те, як створюється, сприймається та оцінюється мистецька робота? Як народилася нова естетична мова в сучасних мистецьких практиках?

Британська Рада в Україні організовує дводенний міжнародний форум "Unlimited: Мистецтво без меж", присвячений питанням інклюзивності, доступності та мистецьким практикам, у створенні яких беруть участь люди з інвалідністю. У форумі візьмуть участь 200 делегатів з України, Великобританії, Грузії, Вірменії та Азербайджану – митці, менеджери, продюсери, керівники мистецьких інституцій, журналісти, хореографи, режисери, представники центральної і місцевої влади.

Форум "Unlimited: Мистецтво без меж" проводиться в рамках однойменної програми Британської Ради, яка підтримує митців з інвалідністю у чотирьох країнах Східного партнерства ЄС, сприяє їхньому професійному розвитку та участі у креативній економіці. Завдяки програмі був заснований перший інклюзивний театральний колектив у Вірменії; відбулися резиденції для хореографів і танцюристів у Грузії; і ведеться робота над перформативною інклюзивною виставою в Україні за участі українського хореографа та компанії Candoco.

 

Для акредитації на форум та з питань організації інтерв'ю звертайтеся до менеджера з комунікацій Єлени Самбрус: Olena.Sambrus@britishcouncil.org.ua, 068 078 70 70

Завантажити программу

Реєстрація учасників

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук