Фокус-групове дослідження «Забезпечення політичної участі осіб з інвалідністю в Україні»

by sancho | 30 Травня 2018 10:40

Сьогодні, 30 травня, в Києві в готелі Альфавіто,  Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні проводить Фокус-групове дослідження «Забезпечення політичної участі осіб з інвалідністю в Україні».

Право на участь в управлінні державними справами, виборчі права, - є частиною зобов’язань за міжнародним правом прав людини, до яких приєдналась Україна. Створення рівних можливостей для забезпечення цих прав повинно здійснюватися без дискримінації. Сьогодні наявність цілого комплексу перешкод у реалізації цих прав, унеможливлюють включення 2,6 мільйона громадян України з інвалідністю до політичного простору. На жаль, у політичному дискурсі національного рівня забезпечення такої участі обмежується декларуванням створення умов для реалізації можливості обирати та бути обраними.

Метою зазначеного дослідження є з’ясування перешкод, потреб та практик включення людей з інвалідністю до активного політичного життя суспільства та підготовку на їх основі відповідних рекомендації:

Source URL: http://naiu.org.ua/fokus-grupove-doslidzhennya-zabezpechennya-politychnoyi-uchasti-osib-z-invalidnistyu-v-ukrayini/