Доступність для всіх – повага кожному!

4 Грудня 2014 Друкувати цю новину

Великими містами України прокотилась інформаційно-просвітницька акція, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю. Організатором акції виступила Громадська спілка «Ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд», за підтримки Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України.

Як повідомила нам головній організатор Олеся Перепеченко, ідея акції полягає у висвітленні та подоланні проблем, з якими щодня зіштовхуються люди з інвалідністю, перебуваючи у громадських місцях. З цією метою розроблено демонстраційний відеоролик, "Універсальний дизайн: світ, зручний для кожного!", створений в рамках Спільної програми "Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні", за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, Програми розвитку ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ВГО "Національна Асамблея осіб з інвалідністю України".

Цей ролик у ігровій формі демонструє різноманітність способів та прийомів, що дозволяють зробити оточуюче середовище більш привітним та зручним для різних маломобільних груп населення, зокрема для осіб з інвалідністю, людей похилого віку, вагітних жінок і т.д.», - зазначила О.Перепеченко.

За підтримки Всеукраїнської мережі IndoorVideo-реклами «ПрессКом» ролик буде демонструватися у Києві, Борисполі, Житомирі, Одесі, Харкові, Миколаєві, Кременчуці, Сумах, Львові, Черкасах, Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі та Рівному. У період з 3-го по 9-те грудня сюжет щогодини транслювався у таких закладах громадського харчування як McDonald's, KFC, ЕКО, il Molino, Мировая Карта та Пузата Хата. Орієнтовна кількість глядачів становить понад 3.5 млн. осіб.

Окрім того, відео транслювався на регіональному Житомирському та Волинському телебаченні, а також на телеканалі «Соціальна країна» та на головному екрані центральної площі міста Харкова.

Акція розпочала свою дію і протягом 7 днів буде продовжувати свій інформаційний вплив на свідомість громадян. Також за декілька днів до проведення акції планують долучитися Київський та Харківський метрополітени.

Звертаємо Вашу увагу на непересічність даної акції та висловлюємо сподівання на активне висвітлення її перебігу у вітчизняних засобах масової комунікації.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук