Допоможіть незрячим діабетикам

6 Березня 2014 Друкувати цю новину

Допоможіть незрячим діабетикамЛьвів
стартував 24.2.2014

Проект здійснює
Українська спілка осіб з інвалідністю

Мета нашого проекту – зібрати за допомогою небайдужих людей 46 тисяч гривень для купівлі 100 озвучених глюкометрів і передати цю медичну техніку незрячим та слабозорим мешканцям Львівської області, хворим на цукровий діабет. Адже придбати дорогі прилади за власну пенсію з інвалідності – неможливо.

Для хворих, які втратили зір внаслідок діабету, наявність власного озвученого глюкометра (медтехніка, яка «розмовляє» з незрячим власником) - запорука збереження життя у разі погіршення самопочуття. Незамінними ці прилади є у випадку, якщо незрячий діабетик увесь день перебуває вдома сам, або годинами знаходиться на сеансах гемодіалізу, або проходить курс лікування далеко від дому. Озвучений глюкометр допоможе здійснювати щоденний контроль за рівнем цукру в крові. Звуковий глюкометр незамінний не лише при гострих станах, але й корисний для попередження небажаних ускладнень цукрового діабету (діабетичних ангіопатій, нефропатій і ретинопатій).

Інваліди в Україні мають право отримувати такі прилади безкоштовно. Однак держава не поспішає виконувати нею ж прийняті законодавчі норми. Адже медицина, освіта, і (особливо) соціальний захист фінансуються за залишковим принципом. Внаслідок цього люди з інвалідністю, особливо зі складними ураженнями (цукровий діабет + сліпота) полишені наодинці з власним горем.

Щоденна потреба в дорогих ліках веде до матеріального виснаження родин, у яких є хворі на цукровий діабет. Кожна копійка у таких родин є на особливому рахунку, а тому придбати озвучений глюкометр вартістю кілька сотень гривень їм не під силу.

Наша організація має намір зібрати 46000 грн, придбати за них 100 озвучених глюкометрів у комплекті з тест-смужками, і передати медичну техніку незрячим і слабозорим мешканцям Львівської області, які хворіють на цукровий діабет. У межах проекту для незрячих користувачів будуть організовані тренінги, при потребі – з виїздом до пацієнта, під час яких незрячим пояснять принцип роботи з глюкометром.

Українська біржа благодійності

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук