До Національної Асамблеї людей з інвалідністю України для погодження надійшли наступні проекти нормативно-правових актів:

15 Червня 2017 Друкувати цю новину

До Національної Асамблеї людей з інвалідністю України для погодження надійшли наступні проекти нормативно-правових актів:Відповідно до листа Пенсійного фонду України № 17357/03-11 від 02.06.2017, НАІУ розглянула проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до бюджету Пенсійного фонду України на 2017 рік" та погоджує його без зауважень.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України погоджує без зауважень проект постанови Кабінету Міністрів України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Відповідно до листа Мінсоцполітики №8879/0/2-17/22 від 26.04.2017р. НАІУ розглянула проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до підпункту 3 пункту 2 плану заходів з виконання Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року" та погоджує його без зауважень.

Проект Закону України «Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці про нічну працю №171» погоджуємо без зауважень.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук