Для тернопільських дітей з інвалідністю застосують європейський досвід

Для тернопільських дітей з інвалідністю застосують європейський досвід
16 Листопада 2016
Друкувати цю новину

Для тернопільських дітей з інвалідністю застосують європейський досвідНещодавно відбулась зустріч голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука із представниками Товариства допомоги дітям з інвалідністю «Крок за кроком» з міста Замосць (Люблінське воєводство, Польща).

Гості прибули на Тернопільщину на запрошення комунальної установи обласної ради «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» в рамках польсько-українського проєкту «Рівним кроком».

– Ваша ініціатива передати досвід багатопрофільної реабілітації дітей з інвалідністю з реабілітаційними центрами Тернопільщини заслуговує тільки на велику подяку, – зазначив Віктор Овчарук. – Переконаний, що Вам спільно з українськими партнерами вдасться зреалізувати проєкт зі створення центру для дітей з інвалідністю у Кременці. З боку обласної ради можу гарантувати підтримку та сприяння у Ваших добрих намірах.

Після зустрічі відбулося підписання угоди про співпрацю між Тернопільською обласною радою, комунальною установою Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю», Тернопільським навчально-реабілітаційним центром та Товариством допомоги дітям з інвалідністю «Крок за кроком» у Замостю (м. Замость, Республіка Польща) стосовно підтримки впровадження Системи керованого навчання та поглиблення знань з комплексного покращення стану людей з особливими потребами на основі Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю».

– Підписання угоди фактично стало заключним кроком польсько-українського проєкту «Рівним кроком», який тривав протягом року. За цей час ми навчались в польських колег системі керованого навчання, суть якої полягає в інтегруванні заходів освітньої, соціальної та реабілітаційної допомоги в процесі роботи з дітьми. Для нас як спеціалістів та в першу чергу для діток, цей проєкт дає можливість краще працювати з ними та робити їх повністю функціональними, розвивати їх та робити впевненими в собі, – наголосила директор комунальної установи обласної ради «Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» Наталія Турецька.

Польські представники повідомили, що мають 25-річний досвід роботи в Польщі, а волонтери та тренери отримали відповідні знання в Бельгії і бажають поділитися ними з партнерами на Тернопільщині.

0352.ua

  Категорія: