Для дітей та молоді з інвалідністю проведуть арт-терапевтичний захід «Барви життя»

21 Липня 2017 Друкувати цю новину

Для дітей та молоді з інвалідністю проведуть арт-терапевтичний захід «Барви життя»У четвер, 27 липня, о 13.00 год. у приміщенні медіатеки (вул. Мулярська 2А) Львівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведе для дітей, віком від 14 до 18 років, арт-терапевтичний захід «Барви життя».

Як повідомляють організатори, мета заходу – ознайомити дітей з позитивним впливом арт-терапії на фізичне та психічне здоров’я, створити сприятливу атмосферу для релаксації та особистісної гармонії, а також отримати позитивні враження у колі однодумців та відкрити для себе поняття щастя.

«Учасникам заходу буде запропоновано попрацювати у мистецькій та невимушеній атмосфері, проявити себе як творчих та креативних дітей, що прагнуть знайти відповідь на питання: Що ж робить нас щасливими? Арт-терапевтичні техніки, які застосовуватиме психолог при роботі з учасниками, покликані сприяти підвищенню рівня щастя, покращенню психо-емоційного стану, розвитку позитивного мислення, відчуття впевненості в собі та вмінню використовувати власні ресурси для досягнення поставлених життєвих цілей. ТМ «Galicia» та Львівська філія «Карпатські мінеральні води» надали спонсорську допомогу для дітей-учасників заходу в вигляді продукції», - зазначили організатори заходу.

Контактна особа: Бабинюк Ірина, тел.: 097-860-87-24.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук