Дітям-людини з інвалідністюм з Донбасу, які перебували на оздоровленні у Миколаєві, забезпечене комфортне повернення додому

13 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

934023-01810 жовтня діти-інваліди з Донецької та Луганської областей, які проходили реабілітацію в Державному комплексі соціальної реабілітації у м. Миколаїв, відправилися поїздом з Одеси до своїх домівок.

Міністерством соціальної політики спільно з Центром та департаментом соціального захисту населення Одеської державної адміністрації було забезпечено відправлення з Миколаєва до Одеси та подальший переїзд додому 12 дітям та їхнім батькам. Окремо для трьох дітей організовано лікування в санаторії «Хаджибей» Одеської області.

Нагадаємо, що за ініціативою Міністра соціальної політики Людмили Денісової та завдяки можливостям Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю в м. Миколаїв 15 дітей-осіб з інвалідністю з дитячим церебральним паралічем у супроводі батьків з Донецької та Луганської областей протягом двох місяців були забезпечені комплексом заходів з реабілітації та оздоровлення на найсучаснішому обладнанні.

Також послуги з соціально-психологічної реабілітації були надані їхнім батькам.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук