Діти з вадами слуху побували у літньому реабілітаційно-оздоровчому таборі

4 Липня 2016 Друкувати цю новину

У червні, впродовж майже двох тижнів, діти та батьки громадської організації батьків з вадами слуху «Дзвін» побували у реабілітаційно-оздоровчому таборі в с. Ільці (Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.). Окрім спеціальних занять, тренінгів і арт-терапії, діти і батьки готували одні для одних святкові виступи. Табір організували за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Діти з вадами слуху побували у літньому реабілітаційно-оздоровчому таборі

Діти з вадами слуху та сім'ї, в яких вони виховуються, під керівництвом спеціалістів, мали змогу пройти курс мовно-слухової реабілітації. «Поряд зі спеціальними заняттями, спрямованими на подолання дефектів  мовлення, спричинених вадами слуху та на розвиток слухового сприймання, також проводились заняття з розвитку дрібної моторики та арт-терапії: образотворче мистецтво, ліплення, предметно-практичне навчання, музичні тренінги, театральне мистецтво, заняття з фізичної культури. Щодня діти вирушали на екскурсії в гори та до річки. Вони побували на екскурсіях на Буковелі, в м. Яремче (водоспад Пробій, Національний природний вольєрний парк), на спортивній базі у Ворохті; в музеях Вишиванки в с. Ільці та музеї Гуцульщини; побували в музеї музичних інструментів Романа Кумлика та музею фільму "Тіні забутих предків" у Верховині», - розповіла керівник ГО «Дзвін» Алла Сапожнікова.

Діти з вадами слуху побували у літньому реабілітаційно-оздоровчому таборі

Для батьків щовечора проводили психологічні тренінги, індивідуальні та колективні бесіди з виховання та навчання дітей. На тренінгах батьки мали змогу поділитись та обмінятись досвідом виховання та реабілітації дітей з вадами слуху за методикою розвитку комунікативних здібностей, формування звуковимови та розвитку слухового сприймання за допомогою лише усного мовлення. Діти підготували святкову програму для батьків, а батьки підготували виступ для дітей. Впродовж табору діти показали три вистави: «Колобок», «Теремок» та «Котик і Півник». Батьки підготували та показали такі вистави: «Вовк та семеро козенят», «Червона шапочка» та «Ріпка».

«Останніми роками Львівська міська рада підтримує проведення літнього табору для дітей з порушеннями функцій слуху громадської організації «Дзвін», бо розуміємо необхідність і корисність таких заходів, оскільки діти в колі одноліток, в рекреаційній зоні цікаво і з користю для фізичного й духовного здоров’я проводять час, й водночас оздоровлюються», - зазначила Наталія Демкович, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук