Чиновники Кіровоградщини обговорили онлайн проблеми осіб з інвалідністю

9 Вересня 2016 Друкувати цю новину

Чиновники Кіровоградщини обговорили онлайн проблеми осіб з інвалідністюОбласна влада взялася за доступність для "особливих" людей в районах. 

Про це йшлося на засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, інформує "Акула".

На засіданні проаналізували ситуацію з умовами для людей з обмеженими можливостями у Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському районах та у місті Кіровоград. Чиновники з районів звітували в онлайн-режимі. Доповіді містили дещо формальний характер.

Заступник голови ОДА Олександр Мільто дав доручення головам районів протягом тижня підготувати звіт з фото- та відеофіксаціями тестування доступності районних закладів.

На зібранні також обговорили проблему некомпетентності чиновників у питанні "доступності". Директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Володимир Таборанський запропонував для держслужбовців провести заняття з підвищення кваліфікації у цьому питанні.

АкулаМedia

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук