Чи готові батьки та вчителі до появи інклюзивних класів?

4 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Сергій Кур’яновГоворимо про інклюзивне навчання та інші виклики, що стоять перед родинами дітей з інвалідністю і не тільки, з Сергієм Кур’яновим, президентом ВБО «Даун синдром»

3 грудня — Всесвітній день людей з інвалідністю. Цими днями у Києві відбувається Форум з інклюзивності, а в четвер відбувала публічна подія, на якій йшлося про зміни, які в умовах освітньої реформи в Україні мають полегшити інклюзивне навчання для тих, хто цього потребує.

«Інклюзія стосується не лише людей і дітей, сімей, які виховують дітей із особливими освітніми потребами — з інвалідністю, з особливостями у розвитку, фізіологічними особливостями. Вона стосується кожного українця, який має дитину дошкільного або шкільного віку, бо зачіпає тему не лише школи, а й дошкільних закладів і позашкільної освіти. Це комплексне питання, яке потребує серйозного ставлення та інформування суспільства», — наголосив на актуальності питання Сергій Кур’янов.

Слухайте повну версію розмови про інклюзивне навчання та зміни в ньому, пов’язані з освітньою реформою, в доданому звуковому файлі.

Громадське радіо

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук