Чи зможе мало мобільна людина подолати вулицю Воробкевича, що в Чернівцях?

7 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Чи зможе мало мобільна людина подолати вулицю Воробкевича, що в Чернівцях?Чи зможе мало мобільна людина подолати вулицю Воробкевича, що в Чернівцях? 20ти сантиметрові бордюри, відсутність пандусів та безліч інших проблем чекали на візочників під час інспектування доступності цієї вулиці. Саме так візочники зі стажем долають вулицю Воробкевича, високі бордюри та відсутність заїздів на тротуари змушують мало мобільні групи населення пересуватись по проїжджій частині.

Валентина Добридіна, представник Національної Асамблеї осіб з інвалідністю в Чернівецькому регіоні: «Я завжди пишаюсь і дуже люблю наше місто, але стосовно доступності мало мобільних груп населення воно, нажаль, дуже-дуже малодоступне. Якщо вже є якісь зроблені пониження, пандуси то вони відсотків на 90 не відповідають нормам і пересуватись по місту на інвалідному візку це є дуже важко».

Владислав Добридін, візочник: «Передвигаться трудно. На коляске практически невозможно, нужно иметь хорошую спортивную подготовку и ездить очень хорошо на коляске что бы проехаться по городу на коляске».

За нормами бордюри мають бути не вищими за 4 сантиметри, а заїзд на тротуар – 2,5. Проте на вулиці Воробкевича, як зазначили учасники акції, норм не дотримувались взагалі.

Під час інспектування цієї вулиці одна з учасниць ледь не покалічилась долаючи чергову перешкоду – бордюр в 22 сантиметри.

А єдиний встановлений тут пандус й той – для екстрималів чи візочників з відмінною фізичною підготовкою. А відтак – учасники інспектування вулиці зробили висновок.

Проте вони й в такій ситуації не втрачають оптимізму та сподіваюся, що міська влада таки зверне увагу на проблему мало мобільних груп населення та зробить наше місто доступне для пересування всіх городян.

Дар'я Товпіч.

Телеканал "Чернівці"

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук