Часопис «АПОКРИФ»

8 Листопада 2017 Друкувати цю новину

7 листопада 2017 року в Черкасах відбулася презентація часопису «Апокриф», який видано Черкаською обласною організацією «Громадська організація людей з обмеженими можливостями «День» та Всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю «Рух за рівні можливості», за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Кожна епоха розвитку людства залишає якийсь слід у нашій історії. Сьогодні, в  безкінечному потоці інформації, дуже легко пропустити, не звернути уваги, не надати значення справжнім непересічним талантам. Альманах «Апокриф» за головну мету ставить відшукати саме такі самородки, донести плоди їхньої праці до людей, що дасть можливість скромним інтелектуалам стати знаними.

«Апокриф» видано підприємством осіб з інвалідністю «ІнтролігаТОР», добре знаним на теренах Черкащини. Директор підприємства, особа з інвалідністю по зору Прилуцький Олександр Іванович, в першу чергу надає перевагу авторам-дописувачам з інвалідністю. На сторінках часопису знаходимо інформацію про розвиток писанкарства Черкаського краю, про кустарні промисли початку ХХ ст. та життя легендарного хірурга і православного архієрея Луки Войно-Ясинецького.

Підприємство «ІнтролігаТОР» готове до співпраці з науковцями, композиторами, краєзнавцями, художниками та  авторами художнього слова.

Ольга Журавльова

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук