Бути потрібним людям

21 Січня 2016 Друкувати цю новину

Бути потрібним людямЛюди з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Державна служба зайнятості сприяє працевлаштуванню громадян з особливими потребами з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами.

Протягом 2015 року Криворізьким районним центром зайнятості працевлаштовано на підприємства району 9 осіб з інвалідністю. З початком весняно-польових робіт на ТОВ «Агрофірма»Родина» працевлаштовані 2 особи, які проходили професійне навчання за направленням центру зайнятості за навчальною програмою «Основи охорони праці та правове регулювання у сільському господарстві». На підприємство «Філія ДП «Птахофабрика «Лозуватська» Інтербізнес» працевлаштовані 3 особи з інвалідністю, до Надеждівського ЖКП – 1 особа, до «ВСП Криворізьке будівельно-монтажне експлуатаційне управління ДП Придніпровська Залізниця» - 1 особа, на ФГ «Тріскало» - 1 особа та до КЗ «Христофорівський протитуберкульозний санаторій для дорослих» ДОР» - 1 особа.

Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості сьогодні є працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, що реалізовується спільними зусиллями районної влади та роботодавців.

З числа безробітних, демобілізованих із зони проведення АТО, за сприяння Криворізького районного центру зайнятості працевлаштована 1 особа до Недайводського ЖКП після проходження профнавчання за навчальною програмою «Спеціальне навчання операторів котельні з охорони праці».

Дніпропетровський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук