Бліц дня: перші перемоги 5 дня Дефлімпіади

29 Липня 2013

Бліц дня: перші перемоги 5 дня ДефлімпіадиП’ятий день Дефлімпійських ігор в Софії розпочався в Біди Тетяни, спортсменки із Харківщини, котра принесла нашій команді сьогодні першу нагороду у спортивному орієнтуванні. І вона виявилась бронзовою. Що ж, як жартують тренери зі спортивного орієнтування – “Лиха беда начало”!

Улюблена гра мільйонів – футбол – порадувала зранку своєю видовищністю та натиском, справжнім проявом сили духа спортсменів-дефлімпійців: боролись до останньої секунди і, навіть, дещо не зрозуміли, що пролунав фінальний свисток. Однак, разом із видовищністю, спостерігалось чимало грубих моментів з боку гравців Ірану. 2:2 – такий фінальний рахунок. Безперечним фаворитом сьогоднішньої гри став донеччанин Букін Макар, котрий вже на перших хвилинах матчу забив перший гол, а потім, у другому таймі – другий яскравий м’яч у ворота суперника. Цікаво, що тренери до останнього сумнівалась, чи брати Макара на Ігри, адже він ще не зовсім відновив своє здоров’я після серйозного хірургічного втручання. Втім, рішення було вірним: на рахунку у Букіна вже 4 м’ячі Дефлімпіади-2013.

Також виправилась ситуація з парою пляжного волейболу Ярошевська Юля-Онокало Олена, які сьогодні перемогли команду з Бразиції з рахунком 2:0. Хлопці сьогодні зранку відпочивають, увечері гратимуть з командами Греції та Туреччини (команди Україна 1 та 2 відповідно),а вже післязавтра будуть боротись за 1/8 фіналу. Дівчата (команда Україна2) теж виступатимуть сьогодні по обіді у поєдинку з командою Угорщини 2.

Зараз вже проходитимуть змагання з баскетболу (чоловіки; жінки) та плавання (першою, до речі плистиме Литвиненко Ганна)… Хвилюємось, переживаємо і безмежно віримо у наших спортсменів!!!!