Благодійний концерт Євгена Хмари

6 Лютого 2017 Друкувати цю новину

Шановні колеги! Запрошуємо на благодійний концерт Євгена Хмари! Білети для глядачів з інвалідністю можна отримати в офісі Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (кількість білетів обмежена)! конт. тел 0442796182

Благодійний концерт Євгена Хмари

13 лютого 2017 р. о 17:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13) за сприянням Асоціації “Соціальний захист”, яку очолює Євгенія Тимошенко, відбудеться благодійний концерт композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари, мистецтво якого надихає та зачаровує, здатне проникнути в саму суть людини.

Музика супроводжує нас усе життя. Вона здатна надихати і підбадьорювати, заспокоювати і зцілювати. Великий Піфагор стверджував, що музика підкоряється вищому закону (математиці) і тому відновлює в нас гармонію небесних сфер. Це було перше наукове пояснення цілющого ефекту музики.

Наш проект – є соціальним і унікальним, і проводиться в Україні вперше.

Головна мета – це музика-терапія та привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю.

Музикотерапія – один з найдавніших методів лікування. Музикою можна регулювати свій душевний стан, а можна зцілювати і фізичні недуги. Нині музикотерапія, як оздоровча дисципліна поширена в усьому світі. Тож ми запрошуємо людей з інвалідністю відвідати концерт Євгена Хмари та відчути магічний вплив музики.

Вхід за запрошенням! В обмін на запрошення приємний подарунок.

Запрошення можна замовити за тел.: +38(044)428-57-18.

Більш детальна інформація про діяльність організації на сайті: www.iasp.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук