Безпека дорожнього руху в Україні: актуальний стан та підсумки дій з підвищення відповідальності

12 Лютого 2018 Друкувати цю новину

Безпека дорожнього руху в Україні: актуальний стан та підсумки дій з підвищення відповідальності13 лютого 2018 року о 13:30, у приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Українські Новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція, присвячена актуальній ситуації із безпекою дорожнього руху в Україні та діям по її покращенню. Серед учасників заходу - представники Департаменту патрульної поліції України, Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України та соціально-відповідальних компаній.

У рамках прес-конференції провідні експерти нададуть ґрунтовну інформацію стосовно безпеки дорожнього руху в Україні, рішень та дій, що були впроваджені у 2017 році:

  • Безпека дорожнього руху в Україні – актуальні показники та статистичні дані щодо порушень ПДР
  • Найбільш поширені причини дорожньо-транспортних пригод у 2017 році
  • Національна інформаційна кампанія H-Road – підсумки роботи по інформуванню, залученню та підвищенню особистої відповідальності учасників дорожнього руху
  • Рівень обізнаності українців - результати онлайн-тестувань щодо знання ПДР
  • Важливі кроки у підтримку українців із інвалідністю – законодавчі та благодійні ініціативи
  • Підсумки благодійного збору коштів у межах соціальної кампанії H-Road та їх надання Національному комітету спорту осіб з інвалідністю України

Ключові доповідачі заходу:

  • Олексій Білошицький, Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України;
  • Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, Президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України;
  • Ігор Гладковський, Генеральний директор, Хюндай Мотор Україна;
  • Джон Хван (Jung-oh Hwang), представник регіональної штаб-квартири Hyundai Motor Company в країнах СНД і Східної Європи.

Прес-конференція відбудеться 13 лютого 2018 року, о 13:30 у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1 поверх).

Початок реєстрації на прес-конференцію о 13:00. Акредитація обов’язкова.

Для акредитації та отримання додаткової інформації, звертайтеся до: Євгена Скачко (e-mail: eugene.skachko@180prpa.com.ua, тел.: 050 386 98 85), Марини Куземко (e-mail: Maryna.kuzemko@180prpa.com.ua, тел.: 050 387 63 89).

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук