Батьківські НДО представили свої проекти щодо «Ефективного партнерства з розробки раннього втручання в Україні»

26 Лютого 2018 Друкувати цю новину

23 лютого у Києві відбувся тренінг для переможців конкурсу проектів на отримання міні-грантів “Ефективні партнерства з розробки раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможностей батьківських НДО” серед батьківських громадських об’єднань.

Батьки майже зі всіх регіонів України мали можливість не лише дізнатися про підсумки та результати конкурсу, але й отримати нові знання з адміністративного та фінансового менеджменту, а також з комунікацій та взаємодії зі ЗМІ. Для переможців виконавчий директор ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) Наталія Скрипка та фінансовий директор НАІУ Наталія Заскалета  розповіли про фінансовий та адміністративний менеджмент проектів та звітування щодо їх впровадження.

На тренінгу були присутніми Сергій Полюк, координатор сектору охорони здоров'я та соціальної сфери Представництва Європейського Союзу в Україні та британський менеджер Програми «Батьки за раннє втручання в Україні» Армора Вейсон. Вони уважно вислухали презентації усіх проектів та надали цінні поради стосовно їхнього подальшого втілення.

Крім того, присутні отримали практичні поради та важливу інформацію  відносно налагодження контактів зі ЗМІ та медіа, щоб зацікавити їх розміщувати матеріали про раннє втручання на своїх ресурсах, а також про основні правила складання прес-анонсів та прес-релізів.

Довідково:

Конкурс розроблений і проводився в рамках Проекту «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», який впроваджується HealthProm (HP), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) за фінансової підтримки ЄС.

Основна мета ініціативи полягає в підтримці батьківських недержавних організацій (далі - НДО) для того, щоб вони грали ключову роль в реформах, які дозволять дітям з інвалідністю та / або особливостями розвитку отримати хороший старт у житті.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук