28 – 30 жовтня 2014 р. відбудеться Всеукраїнська конференція «Повноцінне життя стомованим хворим в Україні»

20 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

5828ВГО «Національна  Асамблея  осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та Громадська організація  «Спілка осіб з інвалідністю стомованих хворих «Астом-Ілко» інформуємо Вас про те, що 28 – 30 жовтня 2014 р. в Київській обл. буде проведено Всеукраїнську  конференцію  «Повноцінне  життя стомованим хворим в Україні».

На Конференції висвітлюватимуться проблемні питання у сфері профілактики та лікування хвороб, в наслідок яких потребується хірургічне втручання з результатом виведення стоми; питання реабілітації стомованих хворих після операції та повернення до соціально активного життя; забезпечення зазначеної категорії населення  сучасними надійними  засобами   догляду за стомою.

До участі у заході запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України, Секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю,  представників громадських організацій з різних областей України, представники компаній-виробників  засобів  догляду за стомою  «Колопласт» та «Конватек».

Захід відбудеться в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Участь у формуванні та  реалізації державної політики у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю»  за адресою:Київська обл., Обухівський район, смт.Козин (Конча-Заспа), вул. Солов’яненка 369 (на базі санаторію  «Пролісок»).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук