26 – 27 липня 2016 р., м. Черкаси. Регіональний семінар «Взаємодія органів місцевого самоврядування і громадських організацій в наданні соціально-медичних послуг в рамках виконання Україною Національного плану дій з реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю»

15 Липня 2016 Друкувати цю новину

26 - 27 липня 2016 р., м. Черкаси. Регіональний семінар «Взаємодія органів місцевого самоврядування і громадських організацій в наданні соціально-медичних послуг в рамках виконання Україною Національного плану дій з реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю»26 - 27 липня 2016 р. в м. Черкаси пройде регіональний семінар «Взаємодія органів місцевого самоврядування і громадських організацій в наданні соціально-медичних послуг в рамках виконання Україною Національного плану дій з реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю». Організатор заходу Черкаська обласна громадська організація стомованих хворих «Життя без бар’єрів» за підтримки ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України».

Метою заходу є обговорення питань співпраці органів місцевого самоврядування і громадських організацій, підвищення результативності роботи громадських організацій в Черкаській області, планування їх діяльності, сприяння ефективній співпраці з органами державної влади та розвитку співробітництва.

В семінарі заплановано участь представників Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, керівників, лідерів і фахівців громадських організації людей з інвалідністю Черкаської області, Територіального центру соціальної допомоги Соснівського району м. Черкаси, Товариства Червоного Хреста України в Черкаській області та ін.

Захід відбудеться в конференц-залі готелю «Україна» (адреса: м. Черкаси, вул. Лісова 1).

Початок реєстрації учасників о 10:00, семінар починається об 11:00.

За додатковою інформацією звертайтесь в м. Черкаси:
Валяєва Леся Вікторівна – (096) 320-10-35.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук