25 листопада. Презентація дослідження “Український індекс корпоративної рівності 2016”

22 Листопада 2016 Друкувати цю новину

25 листопада. Презентація дослідження "Український індекс корпоративної рівності 2016"25 листопада в НСК «Олімпійський» за адресою вул. Велика Васильківська, 55 відбудеться презентація дослідження "Український індекс корпоративної рівності 2016". Ініціатори заходу нагородять ТОП 5 компанії.

Які компанії отримали найбільший рейтинг та увійшли до п’ятірки найкращих за індексом корпоративної рівності? Які інноваційні моделі та практики з протидії дискримінації впроваджувалися компаніями протягом останнього року? Які державні інституції долучилися до Індексу рівності, змагаючись за найкращі кадри на ринку праці?

Відповіді на ці та інші запитання Ви зможете дізнатися, завітавши на презентацію Індексу корпоративної рівності, що відбудеться в НСК «Олімпійський» (зал «Президент») за адресою вул. Велика Васильківська, 55 з 16:00 до 19:00.

Формат заходу передбачає неформальне спілкування та фуршет. Реєстрація участі через форму: https://goo.gl/forms/gkFSGENtAZf32u902

Український індекс корпоративної рівності ініційований Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» та реалізований у партнерстві із Жіночим консорціумом України, ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» за підтримки Коаліції з протидії дискримінації в Україні та Міжнародного фонду «Відродження».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук