21-22 лютого 2017 р. Проєкт “Містки громадської активності”

21-22 лютого 2017 р. Проєкт “Містки громадської активності”
23 Січня 2017
Друкувати цю новину

21-22 лютого 2017 р. Проєкт "Містки громадської активності"Шановні панове! 

Запрошуємо Вас взяти участь у форумі, присвяченому інвестиціям в креативні і культурній індустрії.

Форум відбудеться у місті Дніпро 21-22 лютого 2017 року в рамках проєкту «Містки громадської активності» за фінансової підтримки ЄС.

Партнери проєкту: Центр культурного менеджменту (Львів), Благодійний фонд «Помагаєм» (Дніпро), Українська бібліотечна асоціація (Київ), Фонд розвитку інформаційного суспільства (Варшава). Захід проводиться за підтримки Дніпропетровської ОДА.

Учасниками події стануть близько 200 творчих підприємців, розробників, менеджерів культури та представників профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори.

Тематика форуму – “Креативні індустрії для розвитку територій”. В програмі заходу – виступи спікерів, презентації та обговорення – з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняних креативних індустрій та їх потенціал для розвитку територій.

Попередня програма форуму тут https://goo.gl/FzdA3K

Реєстрація спікерів за посиланням https://goo.gl/yxY4LQ

Реєстрація учасників – форма за посиланням https://goo.gl/forms/qfhmoZDkuEPBfv4A2

Участь у форумі для зареєстрованих учасників безкоштовна. Організатори оплачують проїзд і проживання для запрошених спікерів та учасників з інших міст. Кількість місць обмежена.

Сторінка події у facebook https://www.facebook.com/events/356771894678108/

Особливо будемо раді бачити вас на форумі в якості спікерів з презентацією своїх проєктів та планів щодо розвитку культурних та креативних індустрій.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка до Оргкомітету форуму.

Контакти:

Реєстрація учасників, поселення:

Оксана Кулик, +38(056)732-48-07, +38 067 632 69 19, family@pomogaem.com.ua

Реєстрація спікерів, програма:

Ольга Ярошенко, +38(056)732-48-07, +38 063 419 65 43, pr@pomogaem.com.ua

Довідка

Креативні індустрії – форми підприємницької діяльності в сферах, що пов’язані з творчим пошуком та характеризуються органічним поєднанням та використанням знань, інформації та креативності.

Напрямки креативних індустрій:

аудіо-візуальна творчість (фільми, ТБ, радіо, нові медіа, музика); програмування, в тому числі створення розважальних та інтерактивних програм і комп’ютерних ігор; туризм; спорт; книги і преса; спадщина (музеї, бібліотеки, архіви та історичне середовище); перформативні мистецтва (театр, виконавське мистецтво і танок); візуальні мистецтва (галереї, архітектура, художній та антикварний ринок, мода, дизайн і ремесла), тощо.

Бернацький О.В.

Про проєкт:

Пропонуємо вашій увазі нові можливості, які у 2017 році надає проєкт «Містки громадської активності», за фінансування ЄС.

«Містки громадської активності» – це дворічний проєкт, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими в сучасних українських умовах.

Проєкт впроваджується партнерськими організаціями: ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів)Благодійний фонд «Помагаєм» (Дніпро)Українська бібліотечна асоціація (Київ) та Фонд розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Цільовою групою проєкту є лідери громадянського суспільства, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громади невеликих українських містечок. Проєкт діє у всіх регіонах України, але перевага надається учасникам  з Дніпровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Львівської областей.

Проєкт передбачає сім різних компонентів та низку заходів, реалізація яких покликана сприяти розвитку малих міст.

Більше про проєкт та деталі актуальних конкурсів – у додатку.

Інформація про поточні конкурси також публікується на сторінці проєкту https://www.facebook.com/BridgingGapsICE/

Просимо розповсюдити інформацію про проєкт та можливості, які він надає громадським активістам, ВПО та іншим зацікавленим особам та організаціям.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Ольга Ярошенко,
Менеджер проєкту

Додаток 1.

Розклад заходів в рамках проєкту «Містки громадської активності»

Компонент проєкту Короткий опис Цільові аудиторії Кінцевий строк подання заявок на участь Деталі
Програма національних обмінів В рамках Програми буде надано 500 міні-грантів для соціально активних людей, які хочуть поділитися своїм досвідом та започаткувати співпрацю з представниками  географічно-протилежних областей. Максимальна сума одного гранту для громадської організації 8323 грн. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи складає 6964 грн. Фактично грант орієнтовний на покриття витрат, пов’язаних з поїздками. Грант покриває:

–   транспортні витрати;

–   проживання;

–   харчування;

–   витрати, пов’язані з реалізацією проєкту.

Для громадських активістів, журналістів, блогерів, митців, культурних менеджерів, соціальних підприємців, тощо. Особливо заохочуються до участі внутрішньо переміщені особи та  люди з особливими потребами. Програма обмінів уже діє. Заявки приймаються на постійній основі починаючи з 4 липня 2016 р. до 1 травня 2018 р., або до вичерпання грантового фонду Програми. Деталі про компонент та аплікаційна форма – на сайті ЦКМ.
Семінар “Як створити і розвинути бізнес у сфері культурних та креативних індустрій?”23 – 25 січня 2017 р., м.Запоріжжя Програма семінару включає тренінг зі створення та розвитку бізнесу в сфері ККІ; презентацію успішних проєктів; презентацію міжнародних програм та мереж, що підтримують ККІ, а також обговорення бізнес-ідей учасників.

Організатори покривають проїзд, проживання та харчування учасників семінару. Бюджетом проєкту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

 

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з Львівської, Харківської, Дніпровської, Запорізької, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей України, які планують  запускати / розвивати  власні бізнес-проєкти в сфері ККІ. Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму, коротко описавши свою бізнес-ідею, до 21 грудня 2016 року. Що таке культурні та креативні індустрії (ККІ) – тут.

Деталі про семінар та аплікаційна форма – на сайті ЦКМ

Форум креативних індустрій

21-22 лютого 2017 р., м.Дніпро

Учасниками форуму стануть близько 200 творчих підприємців, розробників, менеджерів культури та представників профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори.

Тематика форуму – “Креативні індустрії для розвитку територій”. В програмі заходу – виступи спікерів, презентації та обговорення – з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняних креативних індустрій та їх потенціал для розвитку територій.

Попередня програма форуму тут https://goo.gl/FzdA3K

Реєстрація спікерів за посиланням https://goo.gl/yxY4LQ

Реєстрація учасників – форма за посиланням https://goo.gl/forms/qfhmoZDkuEPBfv4A2

Участь у форумі для зареєстрованих учасників безкоштовна. Організатори оплачують проїзд і проживання для запрошених спікерів та учасників з інших міст. Кількість місць обмежена.

·      Автори та менеджери проєктів в сфері культури і креативності

·      представники профільних організацій

·      дослідники культурних і креативних індустрій,

·      креативні підприємці, експерти з розвитку територій,

·      агенції регіонального розвитку,

·      представники органів влади та місцевого самоврядування,

·      інвестори та організації, що надають фінансування проєктам в сфері культури і креативності

Реєстрація спікерів та учасників форуму триває до 5 лютого 2017 р. Сторінка події у facebook facebook.com
Семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб, 13-15 березня 2017 р., м.Харків Що отримають учасники семінару:

– Участь в семінарі з лідерства, де досвідчені тренери – українські та польські – будуть аналізувати знання та навички лідера, а також можливості їх практичного використання.

– Індивідуальні консультації з тренерами щодо проєктів, які Ви хочете здійснювати (2-3 зустрічі он-лайн).

– Додатково – участь в Програмі національних обмінів.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю в семінарі. Бюджетом проєкту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Активні громадяни, які хочуть розвивати власні ініціативи/проєкти, спрямовані на сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб з місцевими громадами і створення для них соціально-економічних перспектив. Реєстрація триває до 12 лютого 2017 року.

 

Деталі та реєстрація – на сайті УБА.

 

  Категорія: