18 липня відбудеться IIІ Київська міська спартакіада серед осіб з інвалідністю праці «Сила духу»

13 Липня 2015 Друкувати цю новину

18 липня об 11:00 урочисто відкриють III Київську міську спартакіаду серед осіб з інвалідністю праці «Сила духу». Захід відбудеться на базі спортивного комплексу Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: вул. Мілютенка, 6-А.

У програмі спартакіади: настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, армспорт, дартс, бомбаскет (кидання м’яча в баскетбольне кільце).

За результатами Київської спартакіади «Сила духу» сформують збірну команду Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Києві, яка візьме участь у фінальних змаганнях ІІІ Всеукраїнської спартакіади осіб з інвалідністю праці «Сила духу» у м. Ужгород з 9 до 12 вересня 2015 року.

Основна мета проекту «Сила духу» – соціально-психологічна адаптація потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а також залучення їх до участі в громадському житті, занятті спортом та фізичною культурою і зміцнення здоров’я засобами фізичної культури.

Організаторами спартакіади виступили: Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Києві та Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».

Акредитація журналістів проводиться до 17:00 17 липня за телефоном: (097) 906-42-98.

КМДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук