Чи ефективне чинне законодавство з питань зайнятості осіб з інвалідністю? Обмін думками і досвідом

12 Березня 2014
Друкувати цю новину

17 березня 2014 року о 11.00 у Дніпропетровську у приміщенні Дніпропетровського обласного об’єднання осіб з інвалідністю «Творчість» (вул. Сєрова, 8) відбудеться фокус-групова дискусія, присвячена обговоренню державної системи працевлаштування осіб з інвалідністю і питанням наближення українського законодавства у сфері забезпечення окремих прав осіб з інвалідністю до європейського рівня. Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» спільно з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

До участі у фокус-групі запрошені представники: Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Дніпропетровського обласного центру зайнятості, керівники місцевих громадських організацій осіб з інвалідністю та директори підприємств на яких працюють люди з інвалідністю.

До уваги учасників заходу будуть запропоновані аналітичні матеріали експертів проєкту з огляду сучасного законодавства про зайнятість осіб з інвалідністю і судової практики, а також розглянуті основні ідеї адаптації окремих положень європейських актів із забезпечення умов праці людям з особливими потребами.

Модератори заходу: Валерія Кохан, експерт Інституту прикладних гуманітарних досліджень; Вікторія Назаренко, генеральний секретар Національної асамблеї осіб з інвалідністю України.

Попередня реєстрація учасників триває до 15:00 14 березня 2014 року.

Метою проєкту «Громадське лобіювання впровадження окремих стандартів ЄС у сфері забезпечення прав осіб з інвалідністю» що здійснюється Харківською міською ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Європейської програми є – перегляд законодавства про працю осіб з інвалідністю на основі стандартів ЄС і досвіду держав ЄС, розробка нових підходів до розуміння державної системи працевлаштування, діяльність з наближення законодавства ЄС до законодавства України.

  Категорія: