15 липня 2016 року у м. Києві Міжнародна конференція «Роль фізичної терапії в системі охорони здоров’я»

12 Липня 2016 Друкувати цю новину

15 липня 2016 року у м. Києві Міжнародна конференція «Роль фізичної терапії в системі охорони здоров’я»Сьогодні в Україні питання фізичної реабілітації або ж фізичної терапії надзвичайно актуальне, адже практично щодня на Сході нашої держави багато наших воїнів отримують важкі поранення, результатами яких досить часто стає інвалідність.

15 липня 2016 року у м. Києві (готель «Русь», конференц-зала) відбудеться Міжнародна конференція «Роль фізичної терапії в системі охорони здоров’я» – комплексний захід інноваційного напрямку галузі охорони здоров'я України, який об'єднує фахівців різних спеціальностей і створює платформу для обміну міжнародним досвідом. У рамках Конференції будуть доповіді Джона Пенел, директора місії агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та міжнародних спікерів з Ірландії та Швеції, які поділяться досвідом розвитку реабілітаційного сектору в їхніх країнах. Відбудеться інтерактивне обговорення у фокус групах по моделюванню роботи мультидисциплінарної команди.

У заході візьмуть участь:

  • Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю,
  • Роберт Балаз, представник Трастового Фонду НАТО,
  • Ольга Богомолець, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я,
  • Всеволод Стеблюк, помічник Міністра оборони України з медичного напрямку та реабілітації.

Організаторами Конференції виступають громадська організація «Українська Асоціація фізичної терапії» в рамках проекту TEAM Україна за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID), при сприянні Міністерства охорони здоров’я України; Міністерства соціальної політики України; Міністерства оборони України; Міністерства освіти і науки України; Національного бюро ВООЗ Україні

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук