12-13 жовтня 2017 року. Науково-практична конференція «Сучасні методи попередження та профілактики, лікування, забезпечення соціально-психологічної та медичної реабілітації жінок хворих на РМЗ в післяопераційний та реабілітаційний періоди»

by Наталія | 3 Жовтня 2017 11:21

12-13 жовтня 2017 року. Науково-практична конференція «Сучасні методи попередження та профілактики, лікування, забезпечення соціально-психологічної та медичної реабілітації жінок хворих на РМЗ в післяопераційний та реабілітаційний періоди»Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна асамблея людей з інвалідністю України» спільно із Львівським центром соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю «СОЗАРІН» 12-13 жовтня 2017 року у м. Львів проводить Науково-практичну конференцію «Сучасні методи попередження та профілактики, лікування, забезпечення соціально-психологічної та медичної реабілітації жінок хворих на РМЗ в післяопераційний та реабілітаційний періоди».

Програма заходу передбачає обговорення сучасного стану та перспектив розвитку системи комплексного лікування та реабілітації, правового забезпечення та соціального захисту жінок з онкологічними захворюваннями в Україні.

До участі у заході запрошені представники Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення ЛОДА, Управління соціального захисту, Департаменту гуманітарної політики ЛМР, Управління охорони здоров`я ЛМР, Львівського відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, фахівці онкологічних лікувально-діагностичних установ та закладів, представники громадських організацій осіб з інвалідністю з різних регіонів України.

Source URL: http://naiu.org.ua/12-13-zhovtnya-2017-roku-naukovo-praktychna-konferentsiya-suchasni-metody-poperedzhennya-ta-profilaktyky-likuvannya-zabezpechennya-sotsialno-psyhologichnoyi-ta-medychnoyi-reabilitatsiyi-zhinok-hvoryh/