11- 13 жовтня у м. Харкові відбудеться всеукраїнський семінар для юристів з інвалідністю

27 Вересня 2012 Друкувати цю новину

11 - 13 жовтня у м. Харкові в рамках проекту «Захист прав доступний кожному», який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні, відбудеться всеукраїнський семінар для юристів з інвалідністю «практичні аспекти захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями».

Метою заходу є покращення юридичної практики захисту прав осіб з інвалідністю через обмін досвідом між практикуючими юристами що діють в інтересах осіб з інвалідністю.

Для участі у семінарі запрошуються адвокати та юристи з інвалідністю, а також фахівці в галузі права що діють в інтересах захисту прав осіб з особливими фізичними потребами.

Організатори забезпечують харчування, проживання, та відшкодування вартості проїзду при наявності оригіналів квитків.

Для участі необхідно до 25 вересня заповнити анкету за посиланням:
www.jurist.org.ua/form

Кількість учасників обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників заходу. В разі відбору для участі у заході вас повідомлять до 1 жовтня.

Для отримання додаткової інформації можете звернутися за наступними контактами: голова організації, адвокат Лепетюк Олег Леонідович тел.. (057) 705-12-71, 097-942-04-20, 099-113-05-65, 063-661-37-60, електронна скринька HIPC@ukr.net

Сайт організації

www.jurist.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук